1. Čo je pole dance? (tanec na tyči) Je moderná tanečná disciplína. Spája dohromady prvky niekoľkých klasických tancov s modernými prvkami gymnastiky, akrobacie, moderného a voľného tanca. Neide o striptease ani o go-go tanec pri tyči.

2. Aké sú benefity pole dance? Okrem zdravotných a fyzických výhod samotného tanca, pole dance zlepšuje flexibilitu tela, posilňuje samotné svaly rúk, brucha, nôh, spevňuje sa chrbát, máme lepšie držanie tela,spaľujeme veľa kalórií a odbúravame mentálny stres.

3. Čo potrebujem vedieť pred prvou hodinou. Pole dance nie je obmedzený vekom, váhou ani kondíciou. Cviky sa učia postupne a ich náročnosť prvkov na seba naväzuje. Je potrebný dobrý zdravotný stav - bez akýchkoľvek momentálnych úrazov a choroby.

Tréningy v našom štúdiu sa uskutočňujú podľa rozvrhu hodín, počet ľudí v skupine je obmedzený. Rozvrh sa môže meniť. Preto je nevyhnutné prihlásiť sa telefonicky pred prvým tréningom - 0905 314 485 a dohodnúť sa na type kurzu. Každý kurz alebo individuálna hodina sa platí vopred v plnej sume. Bližšie info a popis kurzov nájdete v sekcii naše kurzy.

Odporúčame doniesť si vodu, malý uterák, tielko a nejaké krátke športové nohavice alebo sukňu. Cvičíme na boso prípadne si zoberte návleky (štucne / ponožky / podkolienky).

4. Ako vyzerá a prebieha lekcia pole dancu? Lekcia trvá 60 minút a začína zahriatím, dynamickým strečingom a miernym posilňovaním, nasleduje hlavná časť, v ktorej sa opakujú prvky prebrané na minulých lekciách, nacvičujú sa nové prvky a techniky, prípadne sa spájajú do choreografie. Lekcia je zakončená posilňovaním brušných svalov a konečným strečingom a uvoľnením.


5. Čo keď sa nemôžem zúčastniť na pravidelnej hodine alebo hodinách v kurze? Máte možnosť predať hodiny inej klientke, ale len po dohode s trénerkou, hodiny sa nepreplácajú. Dohodnuté termíny sú záväzné. Náhradný termín je možné absolvovať po dohode s trénerkou. Termíny náhradných hodín určuje výhradne POLE DIVA štúdio. Po rezervovaní, náhradný termín je záväzný a prípadnou vašou neúčasťou prepadá celá daná hodina.

6. Môžem sa prísť pozrieť na hodinu pole dancu pred začatím kurzu? Dajte like našej stránke na facebooku www.facebook.com/polediva.ke a budete včas informované o voľných, teda ukážkových hodinách, ktoré organizujeme pre tie žienky, ktoré by sa rady prišli pozrieť ako prebieha lekcia pole dancu.