1. Čo je pole dance/pole šport? (fitness na tyči) Je moderná športová disciplína. Spája dohromady prvky modernej gymnastiky, akrobacie, moderného a voľného tanca a fitness.

2. Aké sú benefity pole športu? Okrem zdravotných a fyzických výhod samotného športu, pole šport zlepšuje flexibilitu tela, posilňuje samotné svaly rúk, brucha, nôh, spevňuje sa chrbát, máme lepšie držanie tela,spaľujeme veľa kalórií a odbúravame mentálny stres.

3. Čo potrebujem vedieť pred prvou hodinou. Pole šport nie je obmedzený vekom, váhou ani kondíciou. Cviky sa učia postupne a ich náročnosť prvkov na seba naväzuje. Je potrebný dobrý zdravotný stav - bez akýchkoľvek momentálnych úrazov a choroby.

Tréningy v našom štúdiu sa uskutočňujú podľa rozvrhu hodín, počet ľudí v skupine je obmedzený. Rozvrh sa môže meniť. Preto je nevyhnutné prihlásiť sa telefonicky pred prvým tréningom - 0905 314 485 a dohodnúť sa na type kurzu. Každý kurz alebo individuálna hodina sa platí vopred v plnej sume. Bližšie info a popis kurzov nájdete v sekcii naše kurzy.

Odporúčame doniesť si vodu, malý uterák, tielko a nejaké krátke športové kraťasky. Cvičíme na boso prípadne si zoberte návleky (štucne / ponožky / podkolienky).

4. Ako vyzerá a prebieha lekcia pole športu? Lekcia trvá 60 minút a začína zahriatím, dynamickým strečingom a miernym posilňovaním, nasleduje hlavná časť, v ktorej sa opakujú prvky prebrané na minulých lekciách, nacvičujú sa nové prvky a techniky, prípadne sa spájajú do choreografie. Lekcia je zakončená posilňovaním brušných svalov a konečným strečingom a uvoľnením.


5. Čo keď sa nemôžem zúčastniť na pravidelnej hodine alebo hodinách v kurze? Máte možnosť predať hodiny inej klientke, ale len po dohode s trénerkou, hodiny sa nepreplácajú. Dohodnuté termíny sú záväzné. Náhradný termín je možné absolvovať na základe podmienok kurzu. Termíny náhradných hodín určuje výhradne POLE DIVA štúdio. Po rezervovaní, náhradný termín je záväzný a prípadnou vašou neúčasťou prepadá celá daná hodina.

6. Môžem sa prísť pozrieť na hodinu pole dancu pred začatím kurzu? Dajte like našej stránke na facebooku www.facebook.com/polediva.ke a budete včas informované o voľných, teda ukážkových hodinách, ktoré organizujeme pre tie žienky, ktoré by sa rady prišli pozrieť ako prebieha lekcia pole športu.

7. Pre koho je určený tento šport? Pre všetky malé aj veľké žienky od 6 do 60 rokov. :)

8. Aké typy kurzov u nás nájdete?  V našej ponuke máme rôzne typy kurzov. L baby/mini pre deti od 4 do 6 rokov.L kids pre deti od 6 do 10 rokov. L junior pre tínedžerky od 11 do 18 rokov. L1 kurzy pre začiatočníčky. MIX hodiny pre všetky úrovne. LK viazaný kurz na deň pre dospelé ženy. Open hodina ako náhradná hodina, prípadne ako voľná hodina pe extra tréning. Organizujeme aj počas roka rôzne workshopy zamerané na posilnenie a správne cvičenia celého tela.